Urządzenia do pakowania

Urzadzeniadopakowania1

Dyspenser do taśmy pakowej

Dostępne urządzenia do pakowania na rynku znacznie ułatwiają pracę oraz bezpieczeństwo.  Warto skorzystać z dostępnych rozwiązań, ponieważ przyśpieszają proces pakowania oraz są stosunkowo niedrogie w zakupie.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne urządzenia do pakowania.

 

Zacznijmy od dyspenserów do taśmy pakowej:

Dyspenser do taśmy pakowej. Jego konstrukcja jest bardzo lekka i ergonomiczna. Niski poziom hałasu przy odwijaniu dzięki systemowi E-SILENT. Zwane potocznie zaklejarkami, oklejarkami  dyspensery mają regulowane hamulce rolki. Dzięki niemu możemy dostosować prace do aktualnych potrzeb. Taśmę pakową odcina nóż zębaty, który wysuwa się przy pochylaniu dyspensera do przodu. Dzięki takiemu zastosowaniu nasza praca jest bezpieczna. Dyspenser zapewnia wygodne oraz równe naklejanie taśmy.  Jeśli prowadzisz firmę logistyczną, wysyłkową i wysyłasz dużą ilość paczek do klientów  to narzędzie jest dla Ciebie niezbędne.

Dyspenser / rączka do folii minirap

Ten niepozornie wyglądający dyspenser do folii minirap świetnie sprawdzi się w magazynie o dużej ilości paczek. Dzięki niemu chronimy własne dłonie przed przetarciami oraz przyśpieszamy pracę owijanych paczek. Cena stosunkowo niewielka co przekłada się na zastosowanie.

Urzadzeniadopakowania2
Urzadzeniadopakowania3

Dyspenser do folii stretch metalowy / plastikowy

Dyspenser do folii stretch ręcznej to proste i łatwe w obsłudze urządzenie, które w dużym stopniu pomaga zwiększyć komfort i efektywność pracy. Dyspenser do folii stretch znajdzie swoje zastosowanie w szczególności podczas ręcznej paletyzacji oraz owijania i pakowania pojedynczych paczek. Dyspenser do folii stretch metalowy zapewnia całemu urządzeniu wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest to poręczne urządzenie, które poprawi pracę niejednego magazynu.

Napinacz do taśmy polipropylenowej

Czym jest i do czego służy napinacz do taśm PP ?

Napinacze do taśm to urządzenia służące do napisania różnych typów taśm stosowanych podczas procesu pakowania. Na rynku występuje wiele taśm produkowane z różnego rodzaju tworzyw, które różnią się od siebie miedzy innymi twardością czy sprężystością. Napinacz jest przystosowany do różnego rodzaju taśm z różnych materiałów co pozwala nam uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zakupem napinaczy pod konkretne taśmy polipropylenowe.

Urzadzeniadopakowania4
Urzadzeniadopakowania5

Odwijacz / wózek do taśm polipropylenowych

Odwijacz / wózek do taśm polipropylenowych służy do przemieszczania taśmy na miejsce docelowe – pakowania. Zabezpieczenia przede wszystkim taśmę przed niepożądanym rozwijaniem się. Wózek wyposażony jest w pojemnik, w którym można umieścić zapinki druciane czy napinacz.

Paskowacz

W ofercie dostępne urządzenia do zaciskania. Do zasikania tzw. Zapinek metalowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasz towar na paletach dotrze do klienta w całości i w nienaruszonym stanie.

Urzadzeniadopakowania6
Urzadzeniadopakowania7

Zapinki druciane

Zapinki druciane powszechnie stosowane do zabezpieczania towaru na palecie przed przemieszczaniem się podczas transportu. Szybkie, łatwe zastosowanie. Jednak należy pamiętać aby za mocno nie ścisnąć, ponieważ możemy uszkodzić przewożony towar.

Dostępne w następujących wariantach:

Szerokość Ilość sztuk w opakowaniu
9 mm  2000 szt
13 mm 1000 szt
16 mm 1000 szt
19 mm 1000 szt
25 mm 500 szt

Zapinki metalowe

Zapinki metalowe są wykorzystywane do spinania taśm, wykonane z mocnego materiału dzięki czemu tworzą pewne i wytrzymałe łączenie.

Urzadzeniadopakowania8

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.