Folie stretch przezroczyste i czarna folia stretch

Folia do owijania paczek Stretch

Folia stretch jest powszechnie stosowanym materiałem w przemyśle, w domu i ogrodzie. Używa się jej do zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zabrudzeniem. Transparentna lub czarna folia do pakowania jest z jednej strony gładka, a z drugiej jej struktura sprawia, że na przedmiotach trzyma się sama. Co więcej, jest rozciągliwa, dlatego najlepsze mocowanie osiągniesz przy jej napięciu. Dzięki pamięci kształtu bezbarwna lub czarna folia stretch przez ściąganie przylgnie do materiału i w ten sposób będzie trzymać lepiej. Dobrze sprawdza się więc do zabezpieczania produktów różnego typu. Tym samym folia do pakowania przesyłek może być wykorzystywana w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Korzystają z niej zarówno firmy przewozowe, jak i magazyny.

Popularna folia czarna stretch

Warto podkreślić, że folia stretch bezbarwna i barwiona idealnie nadaje się do owijania wszelkiego rodzaju paczek. Skutecznie chroni je przed ingerencją w zawartość przesyłki przez osoby postronne. Wytrzymała folia przeźroczysta do pakowania typu stretch jest powszechnie dostępna, niezmiernie prosta w użyciu i należy do najtańszych materiałów pakowych. Dlatego w ostatnim czasie stała się jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które sprawdzają się w różnych warunkach. Do dyspozycji klientów są jej różne kolory, m.in. biała folia stretch. Niemniej jednak to nie ona cieszy się największą popularnością. Folia czarna stretch to najchętniej wybierany model. Doskonale zabezpiecza towar, nie zdradzając, co znajduje się w środku, a tym samym zmniejszając ryzyko ewentualnej kradzieży

Sprawdzony producent folii stretch

Jako renomowany producent folii stretch, zapewniamy, że nasz wyrób jest wysoce odporny na przetarcia. Grubość wybranych wariantów wynosi od 15 μm do 30 μm (mikronów). Co ważne, folia do owijania przesyłek dostępna jest w wielu wariantach dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Dzięki temu łatwo dobrać odpowiedni rodzaj sprawdzający się w konkretnych zadaniach. Produkcja folii stretch należącej do każdej z grup produktowych odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. Zapewnia to ich najwyższą jakość i możliwość dopasowania zamówienia do konkretnych potrzeb przedsiębiorców. Poza konkretną grubością, szerokością i długością, można zdecydować się na folię stretch przezroczystą lub w wersjach barwnych. Poniżej prezentujemy specyfikację techniczną naszych produktów.

Folia typu stretch JUMBO

Głównym zastosowaniem jest konfekcjonowanie – przewijanie na mniejsze rolki jako stretch maszynowy lub ręczny.

Kolejnym istotnym wyznacznikiem technicznym folii stretch jest rozciąg. Standardowo wynosi on 180%. Produkowana przez nas folia do owijania mebli i towarów jumbo dostępna jest w 3 grupach jakościowych:

  • standard
  • power
  • super power

Dostępna w następujących kolorach:

– transparent ( przeźroczysty ),

– czarna.

 

Standardowe nawoje folii stretch:

– rolki po ok. 50 kg brutto

Folia stretch przezroczysta i czarna folia do pakowania i czarna folia stretch

Folia stretch ręczna 50 cm standard

Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych:

– transparent (przeźroczysty),

– czarna,

– niebieska kryjąca,

– niebieska transparentna,

– różowa,

– biała.

 

Standardowe nawoje folii stretch:

– 3 kg brutto

– 2,5 kg brutto

– 1,5 kg brutto

Tuleja tekturowa o wadze ~200 lub ~300 g. Jesteśmy w stanie wykonać każdy nawój folii stretch niebieskiej lub w dowolnym innym wariancie kolorystycznym pod indywidualne zamówienie.

Folie stretch do pakowania przesyłek
Folie do owijania paczek

Folia do pakowania paczek stretch MINI-RAP 25 cm

Wersja MINI-RAP dzięki swym niewielkim rozmiarom jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm prowadzących sprzedaż wysyłkową i nie tylko. Niewielka szerokość, jaką charakteryzuje się folia do paczek, pozwala na szybkie i precyzyjne owijanie drobnych przedmiotów. To poręczna, skuteczna i wielofunkcyjna alternatywa dla standardowych rolek. W tej wersji dostępna jest zarówno folia stretch transparentna, jak i barwna. Idealnie nadaje się więc do zastosowań standardowych oraz tam, gdzie wymagane jest również wizualne osłonięcie pakunków.

Dostępna w następujących wariantach kolorystycznych:

– transparent (przeźroczysty),

– czarna.

Standardowe nawoje folii stretch

– rolki po ok. 1 kg brutto

Jesteśmy w stanie wykonać każdy nawój folii stretch pod  indywidualne zamówienie.

Folia do owijania palet – niezastąpiony materiał przemysłowy

Folia do owijania palet to niezastąpiony materiał w przemyśle logistycznym i produkcyjnym. Sięga się po nie w różnych gałęziach przemysłu, głównie ze względu na jej odporność i łatwość w zabezpieczeniu towaru. Tym samym my, jako producent folii stretch stajemy się kluczowym partnerem zapewniającym optymalne rozwiązania. Gwarantujemy wysokojakościowe materiały. Do dyspozycji klientów są nie tylko różne warianty wymiarowe, ale również kolorystyczne np. folia stretch niebieska. Zachęcamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Stretch przemysłowy z pewnością jest tym, co spełni każde wymagania dotyczące zapakowania przesyłki paletowej i nie tylko.

Warty inwestycji stretch do pakowania

Ochrona towarów magazynowanych i wysyłkowych jest kluczowa. Doskonale sprawdza się do tego stretch przemysłowy. Każde przedsiębiorstwo ma jednak indywidualne wymagania, dlatego my wychodzimy im naprzeciw, tworząc wysokiej jakości stretch – folię. Producent powinien cieszyć się renomą i to wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferowana folia ręczna stretch znacząco skraca czas pracy, ponieważ może pokrywać całą powierzchnię jednocześnie. Co więcej, aplikacja jej nie należy do skomplikowanych. Dostępne są różne kolory m.in. folia stretch niebieska. Pod tym względem wybór nie ma zbyt dużego znaczenia poza transparentnością, jednak największą popularnością cieszy się folia czarna i przeźroczysta do pakowania. Warto też podkreślić, że nasze produkty występują w kilku wariantach wagowych. Można kupić białą folię stretch 3, 2,5 lub 1,5 kg brutto w zależności od potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.