SMART PACK

Firma SMART-PACK jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która powstała w maju 2020 roku.

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją artykułów do pakowania. Folia stretch idealna do transportu ładunków. Folia pęcherzykowa świetnie nadaję się do zabezpieczania delikatnych i kruchych produktów. Taśmy pakowe niezbędne do sfinalizowania zamówienia i wiele innych.

Prężnie rozwijamy się w dziedzinie opakowań kartonowych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy karton na żądany wymiar, w dowolnej fali i gramaturze. Karton z logiem ? Nic prostszego! Wykonujemy również kartony z dowolnym nadrukiem za pomocą specjalnych polimerów.

W dobie rywalizacji i ogromnej konkurencji stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo i dostosowanie rozwiązań do Państwa potrzeb. Dołożymy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów w pełni spełniła Państwa oczekiwania.

Certyfikatoferteo

Certyfikat

Uzyskanie certyfikatu świadczy o tym że firma SMART PACK dokłada wszelkich starań aby wyprodukowane opakowania był najwyższej jakości.

Dlaczego klienci wybierają SMART PACK

Własny transport

Najwyższej jakości usługi

Szybka realizacja zamówienia

Profesjonalizm

Dostawy JUST IN TIME

Wzorce przedprodukcyjne

Korzystne warunki cenowe

Zaufaj nam!

Zaufało nam już wiele dużych i małych firm. Wierzymy, że również Państwo zostaną naszym partnerem handlowym i skorzystają z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.